strony nasze używają tylko tych ciasteczek, które są generowane automatycznie przez microsoft i google;
jeśli osobie odwiedzającej nasze strony to nie odpowiada to należy opuścić naszą stronę

PolGer_druk_wielkoformatowy_laminacja_laminowanie_foliowanie_drukarnia_poligrafia_offset_sitodruk_sublimacja_pigment_solwent_ekspozycja MAPKA SCHEMATYCZNA

MAPKA
GOOGLE
pracownia
Smoluchowskiego22

MAPKA sklep
Piastowska 1

PolGer - TO JUŻ 23 LATA
KONTAKT

 

Firma PolGer proponuje Państwu poza artykułami handlowymi kilkadziesiąt rodzajów ciekawych usług.
Tak szeroki zakres usług wykonywanych bezpośrednio w naszej firmie pozwala na ich łączenie w wyrobie końcowym co znacznie podnosi atrakcyjność końcowego wyrobu.

Postaramy się tu wymienić przynajmniej kilka podstawowych rodzajów usług i skierowac Państwa do strony opisującej tą usługę. Główne strony to www.PolGer.Wroclaw.pl, www.PolGer.pwh.pl i www.PolGer.wroc.pl. Dodatkowe www.Wratislavia.de, www.PolGer.eu i wiele innych.

Poniżej najpopularniejsze usługi z ich odnośnikami do specjalistycznych domen.

galeria zdjęć
1
galeria zdjęć PolGer
2
galeria zdjęć PolGer Wrocław
3
galeria zdjęć produktów
4
galeria zdjęć
5
przykłady prac
6
GALERIE ZDJĘĆ PRODUKTÓW WYKONANYCH W PolGer
INNE NASZE STRONY TEMATYCZNE


Grawerlux Grawerton
Specjalna technologia pozwalająca na pełnokolorowy druk sublimacyjny na różnych materiałach:
blacha aluminiowa, kubki, materiał, puzzle, plastik itd. Możliwość wykonania nawet jednej sztuki w rozsądnej cenie. Krótki termin realizacji. Ładne podkłady drewnopodobne i możliwość zapakowania do ozdobnego etui.
Stale w magazynie duży zapas różnorodnych materiałów eksploatacyjnych. Dyplomy, certyfikaty, podziękowania.


Odznaki
Wykonujemy znaczki i odznaki różnymi technologiami: drukowane na podkładzie metalowym, trawione i bite, znaczki mogą być zalane specjalną żywicą (polimerem) dającą efekt soczewki. Wykonujemy również medale i tabliczki okolicznościowe. Niskie naklady. Znaczki firmowe, zjazdy, imprezy rocznicowe.


Przypinki Bonty
Plastikowe kólka o różnych średnicach przypinane do klapy. Druk pelnokolorowy pokryty folią. Możliwość wykonania niskich nakładów. Nadają się na zloty, rajdy, spotkania rocznicowe, jako identyfikatory konferencyjne, pamiątka z imprez zakładowych.


LASER CO2
Wycinanie i grawerowanie przy pomocy lasera. Możemy wykonać różne elementy: wycinanie drobnych elementów modelarskich, wykonanie różnych breloków, identyfikatorów, tabliczek na drzwi, wycinanie wolnostojacych liter, wycinanie i wyginanie różnych stojaków i podstawek np. podstawek pod wizytówki, wycinanie w kartonie i papierze, grawerowanie na długopisach, zapalniczkach. Podświetlane szyldy. Tabliczki znamionowe. Grawerowanie w skórze, na szkle i np. na kłódkach.

OPRAWA
Oprawiamy prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, doktorskie (również je drukujemy), sprawozdania, katalogi w różne typy opraw. Oprawy twarde, termookładki, oprawy spiralne plastikowe i drutowe. Oprawy zwojowe i kilka innych. Na okładkach metodą tłoczenia (hot-print) wykonujemy nadruki tzw. suche lub złocone, srebrzone. Nadruki te wykonujemy także laserem CO2. Wykonujemy także oprawy typowo introligatorskie - nierozbieralne. Oprawiamy indywidualnie drukowane kalendarze. Oprawa drutowa kalendarzy. Bindujemy i oprawiamy prawie zawsze na poczekaniu (małe nakłady).

BINDOWANIE
W zasadzie to to samo co oprawa ale niektórzy odnoszą tą nazwę bardziej do opraw z grzbietem plastikowym. Bindowanie kalendarzy.

LAMINACJA LAMINOWANIE
Mamy kilka maszyn laminacyjnych. Małe do identyfikatorów, formatu A3 z goracymi wałkami do laminacji profesjonalnej, dwa laminatory rolowe - podręczny i produkcyjny do 160 cm szerokości folii.
Mamy kilka rodzajów folii. Folie do laminacji na zimno i na gorąco. Są różne grubości - mamy od 6 do 250 mikronów. Folie standardowe i anty UV. Błyszczące i matowe. Folie poliestrowe. polipropylenowe i nylonowe.
Folie nylonowe są do laminacji wydruków z druku cyfrowego.

FOLIOWANIE
Jak wyżej tylko dotyczy bardziej folii polipropylenowej tzn. folii bardzo miękkiej, nadającej się do laminowania np. okładek. Można ją bigować. Standardowa grubość folii to 32 mikrony.

GRAWEROWANIE
Mamy możliwość grawerowania mechanicznego i przy pomocy opisanego wyżej lasera CO2. Grawerowanie mechaniczne i laserowe daje podobny efekt. Tzn. materiał wierzchni jest wybierany (wypalany) i odsłania się warstwa wewnętrzna w innym kolorze lub powstaje efekt wgłębienia jeśli jest to materiał jednorodny. Róznica pomiędzy grawerowaniem mechanicznym a laserowym jest taka, że w przypadku grawerowania mechanicznego powstaje tzw. fazka niemożliwa do uzyskania w laserze. Ponadto grawerowanie mechaniczne w przypadku plastiku jest czystsze. Laserem nie można ciąć i grawerować np. pcv. Posiadamy na stanie dużą róznorodnośc płyt grawerskich. Można grawerować w mosiądzu i aluminium. Tablice, szyldy, tabliczki znamionowe, tabliczki przydrzwiowe, breloki, tabliczki pamiątkowe.
Można grawerować laserem na kalendarzach książkowych. Grawerujemy i wykonujemy breloki do kluczy i żetony sztaniowe. Mamy kółka do nich. Mamy 5 maszyn grawerskich.

NAKLEJKI
Drukujemy naklejki kilkoma technikami: sitodruk, offset, druk cyfrowy, druk ploterowy z automatycznym wycinaniem kształtu. Sztancujemy naklejki. Mam też gotowe papiery Avery lub innych firm z naklejkami. Drukujemy na foliach i na papierze. Możemy zalewać naklejki polimerem (żywicą) - naklejki wypukłe, naklejki 3D. Możemy też naklejki laminować różnymi foliami. Stckery, folie plombowe. Naklejki odblaskowe i świecące w nocy - fluorescencyjne. Niskie nakłady.

WYDRUKI CYFROWE
Drukujemy na różnych maszynach. Druk woskowy, druk laserowy, druk pigmentowy, druk atramentowy, druk solventowy. Drukujemy na wysokiej jakości papierach. Drukujemy prace dyplomowe, magisterskie, doktorskie. Najczęściej drukiem woskowym - lekko wypukłym - druk ten nie powoduje zawijania się papieru jak przy laserze. Cenowo też jest niższy. Wycena pracy nie polega u nas na sumowaniu stron i ceny od strony lecz komputer wylicza dokładne zużycie tonera lub wosku i na tej podstawie jest wyceniana usługa. W większości przypadków cena jest niższa od oczekiwanej. Na miejscu oprawiamy prace.
Prosimy o kontak telefoniczny 71 3281656. Drukujemy na papierach czerpanych. Np. dyplomy doktorskie czy h.c., akty erekcyjne (wraz ze stemplami)

WYDRUKI WIELKOFORMATOWE DRUK WIELKOFORMATOWY
Drukujemy pigmentem i solventem. Formaty do 1600 mm. Możemy też wydruki laminować lub foliować. Możemy nakładać warstwę klejową. Drukujemy banery, plakaty, postery, tablice informacyjne, zdjęcia, naklejki, rollupy, folie do kasetonów, rysunki CAD. Dysponujemy na miejscu kilkudziesięcioma rodzajami materiałów (mediów) do druku. Papiery zwykłe 80g, 120g, 140g, 180, 200g, papiery typu glossy i satyna, folie samoprzylepne, folie adhezyjne, folie typu rzep, stylony, canvasy (do obrazów), banery, backpriny, frontprinty, mesh - siatki na okna itd. Projektujemy postery naukowe. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie.
Roll-up.

IDENTYFIKACJA, KONFERENCJE
Posiadamy w sprzedaży duży wybór identyfikatorów i holderów do stosowania na zjazdach, konferencjach, seminariach, spotkaniach okolicznościowych, zlotach, rajdach. Możemy także wykonać indywidualne identyfikatory. Mogą być nadrukowane sublimacją na blasze lub plastiku, grawerowane mechanicznie lub laserem. Wykonujemy identyfikatory w postaci kart plastikowych (jak bankowe). Mamy różne zapięcia - magnesy, klipsy, agrafki (nie agrawki). W przypadku konferencji, zjazdów itd. możemy także przygotować np. długopisy, kalendarze, notesy, teczki, torby, skoroszyty, ofertówki, gadżety z indywidualnym nadrukie. Nadruki można wykonać tampondrukiem, sitem, offsetem, laserem CO2, lub nawet jako naklejka wykonana drukiem cyfrowym. Dostarczamy także materiały do obsługi konferencji: tablice, pisaki, papier, kawę, herbatę, pióra, długopisy, markery, flamastry itd. Wykonujemy tablice informacyjne, plakaty, postery, banery. W jednym miejscu prawie wszystko. Wykonujemy także znaczki i odznaki okolicznościowe. Również medale z legitymacjami i dyplomami. Wykonujemy i drukujemy certyfikaty ze stemplami i tłoczeniami.

Identyfikatory można wykonać także jako przypinki okolicznościowe zapraszmy na stronę przypinek.

PIECZĄTKI
Wykonujemy pieczątki kilkoma metodami: polimerowe wylewane, polimerowe (guma) wycinane laserem, fleszowe (flash - błyskowe).
Mamy automaty kilku firm: Modico, Wagraf, Colop, Shiny, Trodat, Royal Mark. Wymiary, kolory - różnorodne. Mamy komputerową mieszalnię tuszu do pieczątek. Można otrzymać ok. 30 kolorów. Pieczątki fleszowe świetnie nadają się do wykonania bitmap na pieczątce (grafika). Czas wykonania gotowej pieczątki od momentu zatwierdzenia projektu to ok. 5-8 minut (flesz) i ok. 30-50 minut laser. Wykonujemy także pieczątki na tzw. gryfach. Wtedy wymagana jest poduszka. Wykonujemy pieczątki i pieczęcie o różnych kształtach. Mamy tusze do różnych podłoży, Niezmywalne, do odzieży, do żywności, ultrafioletowe itd. Są także pieczątki w długopisach, tzw. myszki, datowniki, numeratory i wiele innych. Katalogi pdf na stronach.

STEMPLE
Dla niektórych to to samo co pieczątki. Jako stemple rozumie sie pieczęcie metalowe i pieczęcie do laku. Stemplami nazywa się także maszynki do tłoczenia tzw. suchych pieczęci (tłoczonych). Tego typu stemple także wykonujemy w naszej firmie. Mamy w sprzedaży różne kolory laku. Mamy rozetki do certyfikatów do suchych pieczęci. Są różne typy maszynek do wyciskania pieczęci - ręczne i stołowe.

WIZYTÓWKI, KARTY PLASTIKOWE-RABATOWE-IDENTYFIKACYJNE
Wizytówki wykonujemy kilkoma technikami. Najpopularniejsza to - druk woskowy dający lekką wypukłość i nabłyszczenie. Inne to wydruk cyfrowy, sitodruk, druk offsetowy. Druk może być lakierowany. Wizytówkę możemy zalaminować folią poliestrową lub polipropylenową ew. nylonową. Można wykonać druk wypukły. Min. liczba wizytówek dla druku woskowego to 12 sztuk. Możemy wykonać wizytówki laserem CO2 w kartonie lub np. na sklejce. Wykonujemy karty plastikowe - metodą druku cyfrowego dla niskich nakładów lub offsetowego dla dużych. Są wykonane zgodnie z normą ISO. Wykonujemy karty plastikowe o nietypowych rozmiarach.

WYCINANIE
Wycinamy litery z folii PCV w roli i w arkuszach. Maksymalny wymiar to 1,36x25 m. Standardowo wycina sie z roli o szerokości 1m. Używamy głównie folii ORACAL ale na życzenie sprowadzamy także inne folie. Do wyboru dużo kolorów. Małe elementy 50x30 cm wycinamy laserem. Można wycinać w ten sposób szablony np. liter. Wycinamy elementy w pleksi, sklejce, drewnie. Możemy jednocześnie na nich grawerować.
Wycinamy szyldy z płyt PCV. Elementy z blachy aluminiowej. Można wycinać elementy w kartonie np. inicjały na zaproszeniach.

TŁOCZENIA, HOT-PRINT
Posiadamy dwie maszyny do tłoczeń na gorąco. Stosuje się to do złoceń np. na kartkach świątecznych , kalendarzach, albumach, pracach doktorskich, wizytówkach, zaproszeniach, dyplomach, certyfikatach, legitymacjach, różnych etui. Można stosować różne kolory folii lub tłoczyć na sucho bez folii.
Tłoczy się herby i loga. Możemy wykonać pseudotłoczenie laserem CO2.

MEDALE
Mamy możliwość wykonania różnych medali. Medale trawione i medale wybijane. Terminy dla trawionych to ok. 7-20 dni. Dla wybijanych ok. 30. Na stronie można obejrzeć wzory. Do medali dostarczamy różne etui, dyplomy, legitymacje. Na nich wykonane są tłoczenia.

INTROLIGATORSTWO Oprawy INTROLIGATORSKIE
Oprawiamy różnego rodzaju prace. Prace dyplomowe, magisterskie, doktorskie. Oprawy różnego rodzaju. Możemy wykonać tzw. prawdziwe oprawy introligatorskie - szyte. Z tłoczeniami i bez. Wykonujemy różne okładki dyplomowe, legitymacje, etui.
Wykonujemy tuby do dyplomów.

PRODUKTY Z PLEKSI
Mamy możliwości do wykonywania różnych elementów z pleksi. Np. stojaków pod wizytówki, prezenterów, tabliczek informacyjnych, tabliczek na drzwi i przydrzwiowych. Wyginamy elementy z pleksi. Grawerujemy na pleksi wylewanej. Stosujemy pleksi przezroczyste i barwione.

SZYLDY, TABLICE
Wykonujemy różnego rodzaju szyldy i tablice informacyjne. Stosujemy rózne materiały - pcv, mosiądz, aluminium, pleksa. Grawerujemy, naklejamy litery z folii PCV, lub całe elementy drukowane cyfrowo i laminowane. Wykonujemy tablice na folii magnetycznej. Wykonujemy banery drukowane cyfrowo i banery z naklejanymi literami. Wykonujemy kasetony. Wycinamy litery przestrzenne.

POLIGRAFIA - DRUK OFFSETOWY, SITODRUK, TAMPONDRUK
Oferujemy usługi poligraficzne . Mamy możliwość nadania numeru ISBN. Drukujemy offsetem, drukiem cyfrowym. Możemy wykonać nadruki metodą sitodruku, tampondruku czy lasera CO2. Wydrukowane materiały możemy oprawić, zszyć lub zbindować. Okładki można laminować. Różne rodzaje papieru.

a także:
Skanujemy (do A0), nagrywamy płyty CD i DVD, drukujemy na płytach, prowadzimy hosting, przycinamy papiery na dużej gilotynie, montujemy roll-upy, Docinamy trymerem. Dowozimy towar klientom. Doradzamy.

Obsługujemy sknery i nie sknery, idiotów i nie idiotów. Nie dzielimy Klientów na lepszych i gorszych. Pomagamy i obsługujemy tych co przychodzą do nas z tzw. pierdołą.

Jesli czegoś nie możemy wykonać lub podwykonać, to staramy się pomóc Klientowi rozwiązać problem.

Nie obsługujemy chamstwa. Upierdliwych do granic możliwości grzecznie odsyłamy do konkurencji jeśli taka jest.

 

ZESTAW SŁÓW KLUCZOWYCH

pieczątki, pieczęcie, stemple, suche pieczęcie, tłoczone, lakowe, wyciskane Wrocław, mikroguma,
wycinanie, gięcie, grawer, grawerka, grawerowanie, laser, pleksa, szkło, pcv, aluminium oksydowane, drewno, sklejka, tabliczki znamionowe, tabliczki grawerowane, tabliczki opisowe, nadruki grawerton, grawer laserowy, pełnokolorowe nadruki na aluminium, fotonadruki, balsa, grawerowane statuetki ze szkła i akrylu, grawerowane szklane statuetki, grawerowane statuetki na specjalna okazje, statuetki podziękowania, grawerowane dyplomy i nagrody drewniane, dyplomy na specjalne okazje, pamiątka ślubu, pamiątka 1 komunii, dyplomy na podkładzie mdf, fotokubki, kubki, nadruki na kubkach, kubki z nadrukiem, kubek na specjalną okazję, koszulki, koszulki na specjalna okazje, koszulki z nadrukiem, nadruki na odzieży, druk na odzieży, walentynkowe kubki, nadruki na koszulkach, śmieszne koszulki, koszulki sportowe, koszulki motocyklowe, karty plastikowe, druk kart plastikowych, karty stałego klinta, karty kabatowe, druk kart rabatowych, identyfikatory imienne, identyfikatory firmowe, identyfikatory grawerowane, identyfikatory drukowane, etui na identyfikator, standy, puchary, trofea sportowe, nagrody, pamiątki, breloki, proporczyki, stojaki na proporczyki, upominki reklamowe, gadgety, gadżety na specjalna okazje, gifty, długopisy reklamowe, długopisy, pióra parker waterman inoxcrom, zapalniczki, zapalniczki z grawerem, grawerowane zapalniczki, nadruki na zapalniczach, kalendrze, ksiażkowe, trójdzielne, tłoczenie na kalendarzach, tłoczenie kalendarzy, personalizacja kalendarzy, kalendarzyki listkowe, karty biznesowe, smycze reklamowe, smycze żakardowe, smycze sublimacyjne, logosmycze, zegary, zegary z nadrukiem, nadruki na zegarach, zegary reklamowe, pieczątki, wyrób pieczątek, wytwórnia pieczątek, pieczątki polimerowe, trodat, colop, wagraf, pieczątki laserowe, wizytówki, wizytówki cyfrowe, wizytówki offsetowe, druk wizytowek, wizytówki wypukłe,
wizytowki tłoczone, wizytówki drukowane na sicie, sitodruk, zaproszenia okolicznościowe ślubne, druk zaproszen ślubnych, nadruki na cd dvd, tłoczenie płyt, papiery firmowe, druk papierow firmowych, listowniki,
pełnokolorowych druk papierów firmowych, pinsy, piny, przypinki, znaczki quick button, buttony, badgety, identyfikatory, druk termotransferowy, flex, flok, puzzle, piny, nadruki na odzieży, t-shirt, szyldy,
tablice, tabliczki firmowe, tablice reklamowe, reklama wizualna, tablice informacyjne, koperty z nadrukiem druk kopert, nadruki na kopertach, ulotki reklamowe, druk ulotek reklamowych, pełnokolorowe ulotki reklamowe, wroclaw, dolnoślaskie, standy, agencja reklamowa, pieczątki, drukarnia offsetowa, sitodruk, colop, wagraf, trodat, prezenty z dedykacją, skrzyneczki na wino, grawerowane skrzyneczki na wino, grawerowane dedykacje na skrzyneczkach na wino, znaczki button, znaczek, znaczki 32 mm, buttony 56 mm, banery reklamowe, teczki ofertowe, druk teczek ofertowych, pelnokolorowe teczki ofertowe, teczki firmowe, kartki pocztowe, kartki świąteczne, kartki bożonarodzeniowe, kartki wielkanocne, wycinane laserem kartki, druk kartek pocztowych, niskonadkładowy druk cyfrowy, naklejki, nalepki, naklejki wypukle, nalepki wypukle, naklejki 3d, nalepki 3d, druk nalepek, druk naklejek, naklejki plombowe, sticery, naklejki adresowe, Grawerowanie, znakowanie, cięcie laserem, grawer, stojaki, potykacze, znaki drogowe, torby reklamowe, torby ekologiczne, nadruki na torbach, torby z nadrukiem, parasole, nadruki na parasolach, parasole z nadrukiem, grawerowanie zlotych obrączek, grawerowanie srebra, grawerowany mosiądz, tabliczki grawerowane, tabliczki z dedykacja, wycinanie laserem papieru, wycinanie laserem z papieru, gadżety, gadget, prezenty, upominki reklamowe, foto nadruki, foto kubki, grawerowane długopisy, długopisy z nadrukiem, nadruki na długopisach, nadruki grawerton, dyplomy grawerton, kalendarzyki listkowe, plakaty, projektowanie, drukarnia, sitodruk, podkladki pod mysz, cenniki, katalogi z upominkami, czapeczki, medale, puchary, trofea sportowe, breloki dla hoteli, fartuchy, śliniaczki, proporczyki, druk sublimacyjny, grawerowanie laserem na okrąglo, ulotki reklamowe, drukarnia cyfrowa, sitodruk, druk na odzieży, druk na ubraniach roboczych, nadruki na ubraniach roboczych, kamizelki odblaskowe, nadruki na kamizelkach odblaskowych, wyroby z plexi, przemysłowe znakowanie laserem, grawer, badziki

 

Oprócz świadczenia usług sprzedajemy także artykuły biurowe papiernicze jak i sprzęt do obsługi biura. Mamy duże doświadczenie w proponowaniu właściwych artykułów. Zajmujemy się tym już od 1990 roku. Ponieważ wykonujemy dużo usług to wiemy także do czego można dany sprzęt zastosować.

Sprzedajemy gilotyny, trymery, obcinarki, bindownice, laminatory, rzutniki, gabloty, tablice, niszczarki (niektórzy mówia zniszczarki), komputery i wyposażenie. Na życzenie wszystko co komu potrzebne.

 

  Zaprzyjaźnione linki:  
List zza grobu - Każdy Polak powinien to przeczytać
Afra Wałbrzych
we.Wroclawiu.pl hosting domeny projektowanie stron
Armar - Filtry do wody
producent systemów ogrodzeniowych

 

SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ DO BIURA I DO USŁUG
TESTERY
BANKNOTÓW

testery 1
testery 2
testery 3
LICZARKI
BANKNOTÓW

liczarki 1
liczarki 2
liczarki 3
PUCHARY
puchary 1
puchary 2
puchary 3
GRAWERTON
grawerton 1
grawerton 2
grawerton 3
ARTYKUŁY
STEMPLARSKIE

stemple 1
stemple 2
stemple 3
     
ALBA
wieszaki, zegary, saszetki, stojaki, prezentery, wagi elektroniczne i mechaniczne
       

SPRZEDAŻ USŁUG
PUCHARY
STRONA1
puchary 1
puchary 2
ARTYKUŁY
STEMPLARSKIE

pieczątki 1
stemplarskie 2
stemplarskie 3
HOSTING
hosting 1
     
   


Ceny netto
ZAPRASZAMY - Andrzej Bergier PolGer

 

 

stare indexy a b